RSS
sobota, 30 września 2006
Bieżąca robota

Choć ciepło jeszcze nieprzyzwoicie ja już się szykuję na chłody, bo przecież w końcu musi być zimno. Z zakupionej jeszcze na wiosnę Tęczy już miałam robić kiedy sobie przypomniałam ile się nadłubałam z tęczy dla dzieciaków na 3. W życiu bym tego nie skończyła. Poszłam po rozum do głowy czyli do mojej ukochanej pasmanterii i zakupiłam Peonię zieloną. J na 5 zasuwam:))) będzie raglanowy, warkocz tylko z przodu (choć w orginale miał też być na plecach, ale jak moja sąsiadka stwierdziła: czułabym się jakbym miała drugi kręgosłup...). Jeszcze nie mam pomysłu na dekolt.

darmowy hosting obrazków

 

darmowy hosting obrazków

14:58, megann120
Link Dodaj komentarz »
Archiwum tak jakby...

Jak zaczęłam grzebać w szafie to okazało się że całkiem sporo tego zrobiłam... Nie dokumentowałam wszystkiego ale jedynie najlepsze i takie najnowsze...

Pierwsze będzie moje największe dzieło: jeszcze w noc przed chrztem do świtu dłubana sukienka dla mojej córeczki Zuzi:

darmowy hosting obrazków
Pierwszy komplet jaki zrobiłam moim smykom, norweskie gwiazdy. Nadłubałam się jak dzika, klęłam ten wzór ale wyszło bosko. Co prawda nie na gwiazdkę ale na ferie zimowe ale zawsze ;))
darmowy hosting obrazków
Komplecik z wiosny, z tęczy, też się namęczyłam bo na 3 robiłam. Ale było warto:
darmowy hosting obrazków
Dla Bartka wydziergany też jakoś na wiosnę, z Pearl, świetna dla dzieci na takie "wycieruchy". Naszyłam aplikację z Bobem, którą kiedyś Barti miał na czapce a którą sama własnoręcznie wyhaftowałam:
darmowy hosting obrazków
darmowy hosting obrazków

 

14:42, megann120
Link Komentarze (3) »
No, to do dzieła :)))

Jak siebie znam to czasu mi będzie brakować albo na opisywanie moich robótek, albo robienie jak je będę opisywać... No ale skoro inni mogą i podejrzewam że oprócz tego mają jeszcze czas na jedzenie i spanie i pewnie nawet pracę to ja też sobie dam radę :)))

Idę zdjęcia mojej dotychczasowej twórczości przygotować.

14:05, megann120
Link Dodaj komentarz »