RSS
sobota, 03 marca 2007
Zabawa

Bardzo dziękuję Dorocie, że zaprosiła mnie do zabawy. Oto moje "piątka":

1. Idąc do liceum wybrałam profil humanistyczny, bo strasznie chciałam być polonistką. 10 lat później z dumą ukończyłam z wynikiem bardzo dobrym kierunek fizyka medyczna na UJ. Moje zacięcie pedagogiczne doprowadziło do tego, że jestem nauczycielem ale... tańca.

2. Kocham Szkocję. Właśnie w tym pięknym kraju zaręczałam się z moim Mężem i niezwykłym zbiegiem okoliczności tam właśnie w czerwcu się przeprowadzę.

3. Jestem "nie z tej epoki". Nie lubię cywilizacji, jak mogę unikam jej zdobyczy (no może nie kompa, ale konserwantów na przykład.) W miarę możliwości sama piekę chleb, pasztety, robię przetwory, szyję, drutuję, uprawiam ogródki (cudze, bo własnego nie mam), marzą mi się owce i kurnik. I krowa. Jak mogę to wybieram drogę ścieżką a nie chodnikiem.

4. Dopasowuję kolory klamerek do wieszanego prania. Nie przypnę różowej bluzki czerwoną klamerką. Zresztą nawet bieliznę dzieciom zwykle dobieram kolorystycznie...

5. W moim obecnym mężu zakochałam się w 8 klasie. Mam nawet wpis w pamiętniku z 17 października, że bardzo chciałabym zostać jego żoną. Po niespełna 7 latach dopięłam swego:)))

 

Mamma mia, nie wiem kto jeszcze nie zaproszony do zabawy. Jak tylko kogoś znajdę to zaraz zaproszę.

Ekstra pomysł :)))

17:45, megann120
Link Komentarze (2) »